Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 30 » Знай наших!
10:15
Знай наших!
12
Безталанних дітей не буває, кажуть мудрі педагоги, але є діти які постійно вдосконалюють свої здібності та задатки тим самим даруючи радість та неповторну красу дитячих витворів декоративно мистецтва, всім рідним, близьким та оточуючим.

Саме такою є вихованка гуртка «Незвичайне поряд» (керівник С.Кондратьєва) Центру дитячої та юнацької творчості Горіна Валерія.

Валерія є постійною учасницею міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів декоративно-ужиткового напрямку. 
12

Так за останній час вона стала дипломантом учасника Всеукраїнського конкурсу фестивалю до Святого Миколая 2014 року; була нагороджена грамотою за зайняте I місце в обласному етапі Всеукраїнської традиційної щорічної новорічно-різдвяної виставки «Український сувенір», 2015 року; грамотою за зайнята II місце в обласному етапі Всеукраїнської екологічної щорічної виставки-конкурсі, 2015 рік ; та грамотою переможця  у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» за роботу «Новорічна ялинка» у номінації  «Стилізована Ялинка», 2015 рік.

Бажаємо Валерії подальших успіхів та натхнення творити неповторну красу та дарувати її всім оточуючим!

І.Слєпєнькова,методист


Переглядів: 84 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar