Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 3 » Знай наших!
16:56
Знай наших!

Знай  наших!

Весна пора краси, молодості пісні та танцю, тому не дерма навесні  проводиться     багато різножанрових  мистецьких проектів, конкурсів та фестивалів.  Так колективи нашого закладу завжди беруть участь у регіональних та Міжнародних мистецьких конкурсах та фестивалях.

28 квітня хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» (керівники М.Стукаленко, К.Степанова) Центру дитячої та юнацької творчості брав участь у регіональному фестивалі – конкурсі мистецтв «Сонячні танці» в місті Олександрія з       хореографічними постановками «Круті малята» та «Що таке кохання?». Вихованці  вибороли I місце в молодшій віковій категорії та приз глядацьких симпатій.


Цей фестиваль став своєрідним трампліном для вихованців, адже наступним   кроком стала участь колективу у Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «На хвилях Дніпра» в місті Києві, який проходив  30 квітня та 1 травня. Вихованці заявили про себе хореографічними композиціями «Тільки для тебе» та  «До останнього подиху». Приємно    зазначити, що серед багатьох колективів з усієї України, колектив «Екстраверт» виборов II почесне місце в старшій віковій категорії в номінації - сучасна хореографія.

Хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» висловлює слова вдячності   міському голові С.І. Філіпенко та депутатському корпусу Знам’янської міської ради за надану фінансову допомогу для участі колективу у фестивалях.

 

Переглядів: 93 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar