Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 19 » Знайомство з казками В.Сухомлинського
17:27
Знайомство з казками В.Сухомлинського

У лютому в хореографічному гуртку «Сузір’я» відбувся масовий захід «Знайомство з казками В.Сухомлинського».

Захід проходив під девізом «Один за всіх та всі за одного!», основною метою якого стало виховання колективізму, дружби та взаємодопомоги, пробудження у дітей прагнення до прекрасного, інтересу до музичної і танцювальної творчості. Адже за В.Сухомлинським формування естетичного почуття дитини, її емоційної культури - основне завдання гуманістичного виховання, а сприйняття й осмислення прекрасного - основа естетичної культури, без якої почуття лишаються глухими до всього високого й благородного.


На основі творів В.Сухомлинського керівник гуртка намагалася показати дітям філософію щастя. Діти інсценували казку В.Сухомлинського «Квітка та пелюстка», розвиваючи вміння інтонаційно передавати мовлення героїв оповідання та імітували їх рухи.  Також,в ході заняття гуртківці вивчили девіз для ігор «Колективний розум» та «Парашут». Віртуально подорожували переглядаючи світлини гуртка - подорожі на фестивалі, конкурси, екскурсії, розваги та відпочинок і вкотре переконались, що ми дружня родина «Один за всіх і всі за одного!»

Вчені доказали, що солодка їжа підіймає настрій та спонукає наш розум на працю та роздумів. Тому  захід закінчився солодкими подарунками та дискотекою. Захід  видався  насиченим, різноплановим, цікавим, як для дітей так і для батьків вихованців.

                                                                            О.Андрєєва – керівник гуртка «Сузір’я»

 

Переглядів: 83 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar