Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 14 » Знам'янчані на змаганнях.
18:21
Знам'янчані на змаганнях.
           

У жовтні 2018 року команда вихованців туристсько - краєзнавчого гуртка (керівник Швайко Петро Митрофанович) Центру дитячої та юнацької творчості приймали участь у змаганнях з технічних видів туризму, які проходили у с. Володимирівка Знам’янського района.

У змаганнях брали участь 5 команд, а саме із с.Володимирівка, с.Цибульово, с.Богданівка, родина Корчагиних із м.Знамянка та команда гуртківців  ЦДЮТ.

Організатором та спонсором змагань є вчитель фізичного виховання школи с. Володимирівка Воровський В.В. та господар фермерського господарства Хода С.І., які організували для учасників змагань корисний та смачний сніданок.

         На змаганнях діти мали змогу не тільки показати свої вміння та навички, а і вчитися використовувати технічних інвентар для туризму, а саме: кріпити карабіни, в'язати  різні  вузли (вузли для зв’язування мотузок, вузли петель, вузли для прив’язування до опори, допоміжні вузли), а також  проходити маршрут різної складності. Цікавої була туристична абетка, яку діти добре знали.

 Змагання пройшли швидко, весело, цікаво. Усі учасники отримали нагороди – грамоти, медалі. Організатори, діти, педагоги сподіваються на нову зустріч у наступному році.

                                П.Швайко – керівник гуртка ЦДЮТ

     

     

     

     

Переглядів: 49 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar