Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 7 » Знам'янський МПД долучився до відзначення Всесвітнього Дня Безпечного Інтернету
11:38
Знам'янський МПД долучився до відзначення Всесвітнього Дня Безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року Знам’янський  міський парламенту дітей  долучився до відзначення Всесвітнього Дня Безпечного Інтернету, який  цього року проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»!

Юні парламентарі стали учасниками  практичного заняття з елементами тренінгу  «Безпечний Інтернет та соцмережі», під час  якого були обговорені «переваги» та «недоліки» користування Всесвітньої мережі.  Також депутати згадали про основні типи загроз, що виникають під час роботи он-лайн. І в результаті набутої  інформації діти створили колажі «Інтернет – «ЗА»» та «Інтернет – «ПРОТИ»»

І на останок депутати ознайомилися з комплексним освітнім ресурсом для дітей і вчителів «Про Інтернет»,на якому можна дізнатися про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію в мережі, а також критично оцінювати контент, створювати власні Інтернет - проекти, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.  

З метою забезпечення безпеки в Інтернеті для всіх, а особливо, наймолодших користувачів, голова Знамянського МПД Домбровська Анастасія створила інформаційний буклет «Безпека в Інтернеті», який депутати МПД поширили серед керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості для подальшої роботи.

Переглядів: 77 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar