Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 11 » «Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги..»
17:02
«Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги..»

«Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги..»

                                                                                                        Вклонімося величним тим рокам,

                                                                                                      Коли в боях Вітчизну відстояли.

                                                                                                      Вклонімося могутнім тим рукам,

   Що рідну землю захистили від навали.

 

Ось уже 70-річницю поспіль урочистості, пов’язані з 9-м Травня, не перестають бути хвилюючими, пам’ятними для кожного  покоління в нашій країні. Вони ще раз нагадують про звитягу, силу духу, ратні подвиги живих і полеглих у боротьбі з фашизмом. Сьогодні наш доземний уклін усім, хто кував перемогу в горлині жорстоких боїв на фронтах, в партизанських загонах та підпіллі, піднімав з руїн та відроджував рідне місто та нашу країну. Нажаль онуки цих сивочолих ветеранів в наш час знову змушені боронити незалежність та суверенітет нашої держави. І вони з гідністю, не шкодуючи свого життя захищають Україну на східних кордонах.

 Педагогічний колектив Центру дитячої та юнацької творчості долучився до міських урочистих заходів присвячених святкуванню Дню Перемоги. Також  з метою вшанування всіх полеглих на фронтах та  воїнів-героїв які і досі радують нас своєю присутністю було ініційовано проведення 9 травня 2015 року святкового концерту «На вічно в пам’яті народу…».

В концертній програмі приймали участь вихованці вокально – хорових гуртків закладу, а саме: солісти А.Масна з піснями «Маки червоні», «И все а той весне»; М.Петренко «Я хочу житии без війни», «За Україну»; М.Пересадченко «Мальви» (керівник Ж.Ніклонська); Л.Лароса «Спасиба вам, родные наши дети» В.Коваленко «Не спешите уйти, ветерани войни» та вокально-хорова група «Горицвіт» з  композицією «Свята Перемого!» (керівник Л.Реп’яшник). Хореографічні колективи «Екстраверт» з хореографічними  композиціями  «Світла пам’ять», «Кольоровий світ», «До останнього подиху» (керівники М.Стукаленко, К.Степанова), колектив бального танцю «Перлина» з вальсом « Ніжність», «На привале»(керівник Н.Залєвська); колектив  народного танцю «Любава» з хореографічною постановкою «Збережемо пам’ять про подвиг», «Моя земля»(керівник О.Долинська). Гарною окрасою стало те, що до концертної програми долучились педагоги закладу Н.Залєвська та Г.Білоус  з композицією «Червона хустина»,  та О.Безай з піснею «Ніч яка місячна». 

   

Проникливими до сліз стали виступи читців-вихованців закладу А.Власенко з віршем «Давнє фото» та А.Замуренко «Материнські сльози».

В залі не залишилось байдужих, кожен номер святкового концерту занурив в ті повоєнні року і нагадав про біль, тугу та радість перемоги!

                                                                                          Зупинись, прислухайся-на мить

                                                                                              Кричать з вогню і мати, і дитина,                                                                                              Хай буде мир, хай більше не горить

                                                                                              У пеклі війн твоє життя, людино!

Переглядів: 114 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar