Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 5 » ЗУСТРІЧ ЮНИХ ПАРЛАМЕНТАРІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЄС В УКРАЇНІ
17:57
ЗУСТРІЧ ЮНИХ ПАРЛАМЕНТАРІВ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЄС В УКРАЇНІ

3 листопада 2017 року  депутати Знам’янського міського  Парламенту дітей взяли участь у зустрічі-дискусії з представниками ЄС в Україні. Головний експерт дискусії Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, пояснив важливість реалізації  Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та ознайомив усіх присутніх з ключовими напрямами поточних відносин між Україною та ЄС,  різними видами допомоги, яку Євросоюз надає Україні, а також молодіжними, освітніми та культурними можливості для міста та інформаційними ресурсами Представництва ЄС. 

Також юні парламентарі стали учасниками інтерактивної  гри «Засідання Ради ЄС: як Україна отримала безвіз». В ході гри діти познайомилися з основними  принципами та механізмами роботи однієї з найважливіших інституцій Європейського Союзу. Перетворившись на міністрів країн-членів Євросоюзу, діти долучилися до прийняття рішення про запровадження безвізового режиму для України.

Слід відзначити, що заходи такого характеру дійсно важливі для сучасної молоді, адже це не лише розвиває навички спілкування та ведення дебатів, але й допомагає на практиці зрозуміти механізм діяльності структур державного та міжнародного рівнів.

 

Координатор МПД

Литвинець С.В.

 

Переглядів: 51 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar