Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 5 » Зустріч лідерів учнівського самоврядування з міським головою
10:12
Зустріч лідерів учнівського самоврядування з міським головою

4 грудня, в рамках заходів до Дня місцевого самоврядування, представники учнівської молоді, а саме лідери учнівського самоврядування навчальних закладів міста та міського парламенту дітей,  зустрілися з міським головою Філіпенком Сергієм Івановичем. Також у заході взяли участь секретар Знам’янської міської ради Клименко Наталія Миколаївна, перший заступник міського голови Загородня Валентина Григорівна, начальник відділу молоді, спорту та здорового способу життя Ладожинська Руслана Анатоліївна, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченко Віталій Вікторович, начальник відділу організаційно- кадрової роботи Зайченко Олена Анатоліївна, начальник відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради Грекова Людмила Анатоліївна, заступник начальника відділу освіти Черкас Наталля Леонідівна та головний спеціаліст відділу освіти Попова Тетяна Миколаївна.

Зустріч пройшла у формі бесіди за «круглим столом» у невимушеній та довірливій атмосфері. Лідери мали унікальну можливість поспілкуватися з очільниками міської влади, почути з перших уст про окремі аспекти роботи міської ради. Діти отримали відповіді на різноманітні питання щодо роботи депутатів та посадовців.

Міський голова розповів про досягнення та плани міста. При цьому він висловив сподівання, що наша молодь має щире бажання працювати на авторитет рідного міста та розвивати його потенціал.

В той час, голова міського Парламенту дітей Домбровська Анастасія прозвітувала про роботу Знамянського міського парламенту дітей та розповіла про ідеї та плани щодо майбутньої діяльності.

Клименко Наталія Миколаївна більш детально ознайомила юних парламентарів з основними принципами організації роботи міської ради, запросила лідерів учнівського самоврядування на засідання профільних комісій та висловила сподівання на плідну співпрацю.

Також під час цієї зустрічі були підведені підсумки міського конкурсу відеороликів «Якби я був міським головою…». Зайченко Віталій Вікторович оголосив переможців першого та другого турів та нагородив їх подарунками від виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Всі конкурсанти, а їх було 18, за участь, отримали в подарунок настінні календарі.

Наприкінці зустрічі міський голова наголосив на тому, що міська рада готова надалі співпрацювати з органами учнівського самоврядування та надавати підтримку будь-яким молодіжним починанням на благо нашого міста.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та була пізнавальною для учнівської молоді. Представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади  побажали юним парламентарям наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці  задля розвитку нашого міста.

Координатор МПД

Литвинець С.В.

 

Переглядів: 113 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar