Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 5 » Зустріч лідерів учнівського самоврядування з міським головою
11:17
Зустріч лідерів учнівського самоврядування з міським головою

4 грудня 2018 року  представники учнівської молоді міста, а саме лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти та депутати Знам’янського міського парламенту дітей,  зустрілися з міським головою Філіпенком Сергієм Івановичем. Також у заході взяли участь секретар Знам’янської міської ради Клименко Наталія Миколаївна, перший заступник міського голови Загородня Валентина Григорівна, начальник відділу освіти Клименко Людмила Анатоліївна, головний спеціаліст відділу молоді, спорту та здорового способу життя Сугарей Андрій Олегович та головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченко Віталій Вікторович.

Діти готувалися заздалегідь, тому на передодні зустрічі з міським головою лідери кожного осередку учнівського самоврядування міста провели акцію «Питання по-дорослому», в ході якої дізнавалися про проблеми , які наразі турбують молодь та пропозиції щодо покращення життя у місті.

Спілкування керівника міста Знам’янка з юними парламентарями пройшло у дружній, неформальній, вільній та невимушеній атмосфері.  Під час зустрічі діти ознайомилися із роботою міського голови. Сергій Іванович розповів дітям, якими рисами характеру, вміннями та знаннями має володіти справжній лідер-керівник, державний службовець. Дітей цікавило все:  про що мріяв в дитинстві та які мрії має зараз, як став мером нашого міста,  які має плани на майбутнє,  як дисциплінує себе. Також міський голова розповів про досягнення та плани міста в цілому. При цьому він висловив сподівання, що наша молодь має щире бажання працювати на авторитет рідного міста та розвивати його потенціал.

В той час, голова міського Парламенту дітей Домбровська Анастасія прозвітувала про роботу Знамянського міського парламенту дітей та розповіла про ідеї та плани щодо майбутньої діяльності.

Загородня Валентина Григорівна більш детально ознайомила юних парламентарів з основними принципами організації роботи міської ради та провела екскурсію кабінетами установи. Діти завітали й до кабінету Сергія Івановича, де міський голова запропонував юним парламентарям спробувати себе в ролі очільника міста та люб’язно надав хлопцям та дівчатам можливість приміряти до себе крісло мера.

Клименко Наталія Миколаївна висловила сподівання на плідну співпрацю та запросила лідерів учнівського самоврядування відвідати сесії міської ради та засідання профільних комісій .

Начальник відділу освіти Клименко Людмила Анатоліївна поцікавилася у дітей про те, як на їхню думку можна покращити умови навчання. Та запропонувала лідерам спробувати себе в ролі начальника відділу освіти в День місцевого самоврядування.

Наприкінці зустрічі представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади наголосили на тому, що міська рада готова надалі співпрацювати з органами учнівського самоврядування та надавати підтримку будь-яким молодіжним починанням на благо нашого міста та побажали юним парламентарям наполегливості, мужності і нових здобутків.

Координатор МПД

Литвинець С.В.

Переглядів: 53 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar