Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 15 » Зустріч міського Парламенту дітей з депутатами та громадськими діячами міста Знам'янка
11:45
Зустріч міського Парламенту дітей з депутатами та громадськими діячами міста Знам'янка

14 листопада на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч представників Парламенту дітей з депутатами  та громадськими діячами міста Сергієм Лєвінте, Олегом Рубаном та Тетяною Захарчук.

Зустріч проходила у форматі тренінгу, під час якого діти отримали багато нової та корисної для своєї подальшої діяльності інформації. Так, в ході спілкування з гостями діти більш детально дізнались про діяльність місцевого самоврядування. Мова йшла про структуру і принципи роботи місцевої ради, обов’язки депутатів, формування  профільних комісій і т. д. Також Сергій Лєвінте ознайомив юних парламентарів з такими інструментами громадської участі, як "Електронні петиції","Місцева ініціатива" і багато іншого.

Наприкінці зустрічі представники МПД подякували депутатам за змістовне навчання. Гості ж побажали  всім присутнім бути активними, наполегливими, ініціювати власні ідеї та проекти, в яких можуть розраховувати на підтримку депутатів. Аби мати більш повне уявлення про роботу депутатського корпусу дітей запросили долучитися до воркшопу по стратегії розвитку міста Знамянка.

Нині українське суспільство потребує активних і відповідальних громадян, які поважають закон і правопорядок, усвідомлюють і приймають свою відповідальність за добробут країни і громади, та здатні протистояти соціально небезпечним явищам. А зустрічі такого формату є одним з найкращих засобів для формування  та розвитку громадянських компетентностей які дають можливість людині ефективно діяти в умовах громадянського суспільства та реалізовувати демократичні права і свободи.

 

Переглядів: 96 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar